چگونه تا 30 سالگی میلیاردر شوید ؟

میلیاردر شدن در سن 30 سالگی ممکن است و برای رسیدن به آن لازم نیست که فیس‌بوک یا اسنپ چت جدیدی را راه اندازی کنید. در این مقاله می خواهیم 9 روشی را که میلیادرهای جوان آنها را به طور معمول انجام داده اند را با شما در میان بگذاریم، البته ما ضمانتی نمی کنیم که شما با انجام این کارها میلیادر خواهید شد، اما این فرصتی است که می توانید از آن استفاده کنید.

9 کاری که از 20 سالگی باید انجام دهید تا در 30 سالگی میلیاردر شوید

 

1. تمرکز بر روی افزایش درآمد

در محیط اقتصادی امروز نمی توانید بدون تمرکز بر روی کسب درآمد بیشتر راه خود را برای ملیاردر شدن بپیمایید. کسی که می خواهد از سن 21 تا 30 سالگی به یک میلیاردر تبدیل شود باید بر روی افزایش درآمدهای خود تمرکز کند و این روند را بارها و بارها تکرار کند.

برخلاف باورهای اشتباه خیلی از افراد، کسب درآمد زیاد کار سختی نیست؛ کافیست که روش های کسب درآمد را شناسایی کرده و با فعالیت در آن حوزه ها به میزان درآمد خود اضافه کنید.

 

2. برای سرمایه گذاری پس انداز کنید

یکی از روش هایی که می توان با آن جلوی هزینه های مازاد را گرفت، پس انداز کردن است. اما اگر بخواهید این پس انداز در یک حساب امن بانکی و یا گاوصندوق خانه تان نگه داری کنید چیزی بر ارزش آن افزوده نخواهد شد که هیچ، به مرور زمان از ارزش آن کاسته خواهد شد.

 

بنابراین بخشی در درآمدهای خود را برای سرمایه گذاری پس انداز کنید نه برای صرفه جویی. جهت سرمایه گذاری نیز می توانید از توصیه وارن بافت میلیاردر خود ساخته که می گوید دنبال سرمایه گذاری های هم کم هزینه باشید، کمک بگیرید.

 

درخواست کمک در کار

3. درخواست کمک

“در یک نقطه خاص از کار دیگر نمی توانستم پیشرفت بیشتری داشته باشم، تا اینکه چند نفر متخصص را استخدام کردم.” دانیل الی کسی که در 24 سالگی میلیاردر شد.

او ادامه می دهد که درخواست برای کمک اولین راه حل من نیست، اما گاهی به آن نیاز پیدا می کنم. من مجبور شدم یک وکلیل، ویرایشگر، مربی شخصی، آشپز پاره وقت و سایر پرسنل را استخدام کنم. پرداخت حقوق آنها در ابتدا هزینه ی بالایی در بر داشت، اما در نهایت به من کمک کرد که میلیون ها دلار پول بسازم.

استیو سیبولد (Steve Siebold) نویسنده کتاب «ثروتمندان چگونه فکر می کنند» می گوید که برای استفاده از دانش افراد متخصص لزومی ندارد که آنها را به استخدام خود درآورید؛ بلکه می توانید در حد یک راهنمایی از آنها کمک بخواهید.

درواقع برای اینکه بتوانید کسب و کار خود را گسترش دهید، لازم است که با افراد حرفه ای در ارتباط باشید و از آنها کمک بگیرید؛ میلیاردر شدن به تنهایی امکان پذیر نیست.

 

4. قاطع باشید

گاهی اوقات پیش می آید که به مرور زمان انگیزه و توانایی هایتان افت می کند، و این همان لحظه ای است که باید قدرت خود را به رخ بکشید! هرگز از تصمیم خود برای پولدار شدن خسته نشید و با تمام وجود برای رسیدن به آن تلاش کنید. اکثر میلیاردرهای جوان برای اینکه بتوانند به چنین جایگاهی برسند، شرایط سختی را تحمل کرده اند و این یک بخش جدایی ناپذیر از مسیر موفقیت و میلیاردر شدن است.

برای حفظ استقامت ذهنی سعی کنید تصمیات پرگشت پذیر بگیرید و به شدت به زمان بندی در برنامه ریزی خود پایبند باشید تا همواره وظایف ساده و کوتاه بر دوشتان باشد و نه وظایف تلمبار شده بر روی هم. همچنین سعی کنید بسیاری از تصمیمات روزانه را به طور خودکار انجام دهید و به یک عادت تبدیل کنید. برای مثال از هفته ی قبل مشخص کنید که هر روز کاری قرار است چه بپوشید و چه صبحانه ای بخورید.

 

چگونه تا قبل از 30 سالگی میلیونر شویم

5. پز ندهید – اثبات کنید

یکی دیگر از میلیونرهای مشهور به این موضوع اشاره دارد که وی تا زمانیکه به جریان امنی از کسب درآمد در چندین کسب و کار خود نرسیده بود، ساعت لوکس یا ماشین گران قیمت برای خودش نخرید.

 

6. بهترین زمان برای خطر کردن را بدانید

قبل از رسیدن به ثروت کلان، باید با ریسک های فراوانی مواجه شوید. برای خطر کردن باید اعتقاد زیادی به کاری که برای آن دست به اقدام زده اید داشته باشید. حتی گاهی علی رقم اینکه نمی دانید به کجا می روید باید گام های بلندی در زندگی بردارید.

شما با انتظارات خرد و کوچک به ثروت نمی رسید – افراد ثروتمند و موفق دنیا افکار بزرگ دارند و برای “برد” بازی می کنند.

در حالیکه بازی کردن برای “برد” نیاز به ریسک پذیری و مواجه شدن با عدم ثبات دارد، اما در نهایت می تواند افراد را از جامعه ی متوسط جدا می کند و به جرگه ی پولدارها برساند. این گفته های تی.هارو اکر (T. Harv Eker)، نویسنده ی کتاب “اسرار ذهن میلیونر” پس از تحقیق بر زندگی افراد پولدار دنیا است.

 

سرمایه گذاری بر روی خودتان

7. بر روی خودتان سرمایه گذاری کنید

امن ترین سرمایه گذاری که می توانید انجام دهید، سرمایه گذاری بر روی خودتان است. هر روز حداقل ۳۰ دقیقه مطالعه کنید و در حین رانندگی به پادکست های مربوط به انواع موضوعات روز گوش دهید. شما لزوما نباید در هر رشته ای بهترین باشید، بلکه تنها لازم است که درباره ی مسائل مالی، سیاسی و یا حتی ورزشی روز اطلاعات کافی داشته باشید. دانش را مثل هوا تنفس کنید و راجع به هر موضوعی اطلاعات کسب کنید.

 

8. مهارت های ارتباطی را بیاموزید و با دیگران همکاری کنید

برای کسب ثروت به همان اندازه که به یک استراتژی خوب نیاز دارید، به مهارت های ارتباطی بالا نیز نیاز است. بسیاری از افراد موقعیت و فرصت های بزگ زندگی را فقط به دلیل کمبود مهارت ارتباطی از دست می دهند.

برای کسب ثروت داشتن روابط عمومی عالی و رفتار مناسب با دیگران بسیار اهمیت دارد. هیچ فردی بدون آگاهی از نحوه ی ارتباط موثر نمی تواند پول بسازد؛ به خصوص در کاری که لازم است با سایر افراد در همکاری باشید.

 

9. برای ۱۰ میلیون دلار تلاش کنید، نه ۱ میلیون دلار

یکی از اشتباهاتی که اغلب افراد انجام می دهند، کوچک دیدن بازار و در نتیجه فکر کردن به درآمدهای کمتر هستند. توصیه می شود که به رقم های بالا فکر کنید و برای رسیدن به آنها تلاش کنید. در این کره ی خاکی هیچ کمبود پولی وجود ندارد؛ تنها کمبودی که وجود دارد بزرگ اندیشیدن مردم است.

 

مقالاتی که شاید خوشتان بیاید
1 نظر
  1. صوفیا می گوید

    دست شما درد نکنه

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.