5 توصیه برای بازاریابی محصولات

گاهی اوقات پیش می آید که لازم است نکات جدیدی را دانست و یا موردی که فراموش کرده ایم را دوباره مرور کنیم تا بتوانیم به خواسته خود که در اینجا بازاریابی و فروش محصول است رسید. در این مقاله از رسا لرن شما را با پنج توصیه بازاریابی محصولات آشنا خواهیم کرد.

1- بازار خود را بشناسید. اگر مشتریان شما مردم عادی هستند، باید ویژگی های محصول را برای آنها تبلیغ کنید و اگر مشتری یک شرکت یا صنعت است، باید مزایایی را که محصولات شما برای آنها به دنبال خواهد داشت بیان کنید. با مردم عادی در مورد احساسات صحبت کنید و با مشتری های شرکتی در مورد وقت و پولی که صرفه جویی خواهند کرد.

2- از سایت های اجتماعی مانند اینستاگرام استفاده کنید و محصولات خود را به نمایش بگذارید. مطمئن شوید که کیفیت عکس هایتان خوب است و جنس و کیفیت محصول را به خوبی نشان می دهد.

3- توصیف محصولات می تواند به شما در جذب مشتری کمک کند. نیازی نیست که همیشه این توضیحات کتبی باشند. می توانید از تکنولوژی ویدئویی نیز بهره ببرید و تاثیری عمیق بر مردم بگذارید.

4- کانال های بازاریابی خود را ارزیابی کنید. آیا آنها به مخاطبان واقعی شما دسترسی دارند؟ آیا کانال های دیگری نیز وجود دارند که بتوانید از آنها استفاده بهتری داشته باشید؟ در مورد این موضوع فکر کنید. اگر مخاطبان شما مادرانی هستند که به تازگی بچه دار شده اند، مطمنا باید در مکان های خاصی به دنبال آنها باشید.

5-آیا نظرات و رتبه بندی های محصولاتتان را گردآوری می کنید؟ نظرات نقش تعیین کننده ای در تصمیم گیری های بعدی شما خواهند داشت.

Rate this post
مقالاتی که شاید خوشتان بیاید

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.